GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ljuslykta 13899333
nr 1389 9333
Ljuslykta
Lisa Larson (f. 1931), Sverige. Lusthuset Nyckelviken. Signerad, daterad 1993, "Ex. Nr119". Höjd: 19 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:29:26
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)